O mnie

Ukończyłam studia dziennikarskie i mieszkam na odludziu, choć w dużym mieście. Obserwuję społeczeństwo, ludzi i ich relacje. To moja inspiracja do pisania postów. Piszę o każdym z Was. I o sobie. Prywatnie, przywiązana jestem do swojej rodziny i kawy. Cenię proste rozwiązania, minimalizm i piękno. Projektuję i tworzę biżuterię, której poświęcam sporo czasu i dzięki niej mogę się twórczo wyżyć oprócz pisania. Możecie śledzić ją tutaj.

Pracuję jako copywriter, więc moje życie kręci się wokół pisania. Po ośmiu godzinach pracy, czasem nie mogę patrzeć na laptopa w domu. Za to lubię sprzątać i spędzać czas w kuchni. Tak dla relaksu.

Osobowość? Nie lubię tracić czasu na pierdoły. Mam swoje zdanie, choć czasem potrzebuję czasu i obserwacji, żeby je stworzyć. Nie wiem co to lekkomyślność. Nie jestem niczego pewna w stu procentach. Nie utnę sobie za nikogo łapy.

Szanuję swoje potrzeby. Rzadko używam słów nigdy i zawsze. Jak ktoś szcza mi na twarz, nie mówię, że pada deszcz, bo oceniam świat takim jaki jest. A jakoś przesadnie kolorowo nigdy nie było. Dlatego jestem tu.

Obserwuję. Słucham. Żyję.

Chcesz wiedzieć dlaczego założyłam bloga? Więcej szczegółów we wstępnym poście ;)

Jeśli masz historię, którą chciałbyś/chciałabyś się podzielić anonimowo lub nie, chcesz być moją inspiracją do posta – napisz do mnie!

 

 

  • http://www.woliszpolish.pl/ Woliszpolish.pl

    Uwielbiam mądre rzeczy. Będę fanką:)